Yükleniyor Etkinlikler

« Bütün Etkinlikler

Haz 22

EJERCongress 2022

Haziran 22 /08:00 - Haziran 25 /17:00

IX. EJERCongress 2022, Anı Yayıncılık ve Ege Üniversitesi iş birliği ile İzmir’de gerçekleştirilecek. Kongrenin ana teması “Bölgesel Sorunların Yol Açtığı Göçler, Mülteciler ve Dezavantajlı Grupların Eğitimi” olarak belirlendi.

Her yıl olduğu gibi bu sene de ülkemizin ve farklı ülkelerin tecrübelerinden yola çıkarak ağırlıklı olarak eğitim bilimleri alanından bilim insanlarını bir araya getirip araştırmalar ve çalışmalar yapılmasını, bu araştırma ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkan bilimsel çalışmaları bilim dünyasına kazandırmayı amaçlamaktayız. Kongrede; panellere, çalıştaylara, keynote’lara ve kapsamlı araştırmalara yer verilecek. Kongre sunum dilleri Türkçe ve İngilizcedir.

EJERCongress, bilimsel platformlara ve çağın gereksinimlerine gözünü kapatmak istemeyen herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz son 2 yıl pandemiye rağmen Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi’nde gerek katılımcı gerekse dinleyici olarak büyük ilgi gördü. Kongremizi on binin üzerinde dinleyici ve izleyici çevrim içi (online) olarak takip etti. Böylece EJERCongress, ülkemizdeki saygınlığını ve yetkinliğini bir adım daha ileri taşıdı.

IX. EJERCongress 2022 geçtiğimiz son iki yılda olduğu gibi çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Gönderilen ve kabul edilen bildiri özetleri kongreden hemen sonra “Bildiri Özetleri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Ayrıca, kongre sonrasında bildiri metinleri makale formatına dönüştürüldükten sonra hakemler tarafından değerlendirilerek “Tam Metin Bildiri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgileri ve duyuruları “Önemli Tarihler” menüsünden takip edebilirsiniz.

22 - 25 Haziran 2022'de Ege Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek IX. EJERCongress’te siz değerli akademisyenleri ve araştırmacıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre Başlangıç Tarihi 22 Haziran 2022
Kongre Bitiş Tarihi 25 Haziran 2022
Bildiri Özeti Gönderim Başlangıç Tarihi 01 Ocak 2022
Bildiri Özeti Gönderim Bitiş Tarihi 15 Nisan 2022
Bildiri sahipleri için son kayıt/ödeme tarihi 01 Mayıs 2022
Dinleyici /bildirimsiz katılımcı için son ödeme tarihi -
Kongre programının ilanı 15 Haziran 2022
Tam metin gönderimi son tarihi (isteğe bağlı) -

Paylaş:

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 22 /08:00
Bitiş:
Haziran 25 /17:00
https://www.ejercongress.org/

Mekan

https://www.ejercongress.org/

Organizatör

https://www.ejercongress.org/

Yakında bir etkinlik mi var? Etkinlik Gönder

Yorumlar